Dialogs
Dialogové okno.: ()
info@louda-slaboproud.cz
Mobil: +420 777 787 028 Louda-Slaboproud - QR kontakt

Váš dodavatel slaboproudých systémů -

.

O nás

firma LOUDA- SLABOPROUDÉ SYSTÉMY nabízí kvalitní a spolehlivé služby v oboru slaboproud a silnoproud více než 12 let. Nosným oborem jsou kamerové sledovací systémy, zabezpečovací systémy, inteligentní elektroinstalace, satelitní technika.
Naším typickým zákazníkem je majitel rodinné novostavby, kterému provedeme veškerou instalaci silnoproudé a slaboproudé techniky zahrnující instalace kabeláže, instalaci rozvodných skříní, osazení zásuvek a vypínačů, montáž svítidel, instalaci kompletních zabezpečovacích a protipožárních systémů včetně čidel, kamer, ústředen a digitálních rekordérů, montáž a oživení televizní satelitní techniky, připojení k síti Internet. Ojediněle komplexní nabídka služeb od jediného dodavatele!

Vedle zmíněných rodinných domů máme na liberecku zkušenosti také s poskytováním služeb větším a středním firmám, školám a školkám, obecním úřadům, hasičským sborům, zdravotním střediskům a pod..

Využijte našich mnohaletých zkušeností, nechte si vybavit svoje objekty kvalitní a spolehlivou technikou od zavedených výrobců . To vše od jediného poskytovatele služeb a tudíž bez rizika či dokonce nutnosti řešení harmonogramu dodávek a prací sice kompatibility jednotlivých systémů. Neváhejte nás kontaktovat se svými dotazy - jsme tu pro vás.

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies. Další informace